fbpx

Lacné letenky z Viedne do New Yorku

V aktuálnej ponuke sa objavila veľmi výhodná cena letenky z Viedne priamo do New Yorku a to bez prestupu. Tieto lacné spiatočné letenky do New Yorku sú k dispozícii od septembra 2019 až do januára 2020. Austrian airline má akciu na septembrové až januárové termíny, kedy za spiatočnú letenku zaplatíte 349€. Vybrať si môžete z dvoch letísk: hlavné letisko JFK alebo letisko Newark. V cene letenky sú zahrnuté dve príručné batožiny, odbavená batožina je za príplatok.
Letenka z Viedne do New Yorku

Pred vstupom do USA je potrebné zabezpečiť turistické víza ESTA, za ktoré zaplatíte $14 a nezaberie vám to viac ako 15 minút. Formulár na vyplnenie nájdete na oficiálnej webstránke americkej vlády tu: U.S. Customs and Border Protection


Ako sa dostať do Viedne

Na letisko do Viedne vás odvezie najpohodlnejšie autobusy RegioJetu alebo Flixbusu, ktoré premávajú z Bratislavy, Brna a Prahy niekoľko krát denne. Cestovať môžete aj do centra mesta vlakom a pokračovať na letisko prímestským vlakom.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom INSTAGRAME a FACEBOOKU, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od