fbpx

Akciová cena do Madridu

Aktuálne najlacnejšie letenky do španielskeho Madridu kúpite s odletom z Viedne so spoločnosťou Wizz Air. Spiatočné letenky sú voľné na niekoľko jesenných termínov za 20€. Ako príklad vám uvádzame nasledovné termíny 8.11. - 13.11., 24.11. - 26.11. alebo 4.12. - 7.12.2019. Táto cena platí iba pre členov klubu WDC, ostatní cestujúci si musia priplatiť 15€. Ak si priplatíte 5-10€, nájdete omnoho viac termínov na cestovanie. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm.
Letenky do Madridu

Ako do Viedne

Na letisko do Viedne vás prepraví najpohodlnejšie autobus RegioJet alebo Flixbus. Autobusy premávajú niekoľko krát denne z Bratislavy, Brna a Prahy. Cestovať je možné taktiež do centra Viedne vlakom a na letisko sa potom presuniete prímestským vlakom.

Madrid

Z letiska v Madride vás dopraví do centra metro. Wizz Air pristáva a odlieta z terminálu T1, na stanicu metra je to približne 10-15 minút chôdzou po termináli. Stanica sa nachádza v termináli 3. Viac informácií o Madride nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Madrid


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom instagrame a facebooku, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.

Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.

Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od