fbpx

Akciová cena do severného Macedónska

Najlacnejšie letenky na juh Macedónska do mesta Ohrid kúpite s odletom z Viedne. Za cenu 20€ kúpite tieto letenky na niekoľko jesenných termínov. Cena letenky u leteckej spoločnosti Wizz Air platí pre iba pre členov klubu WDC. Ak klub nemáte, priplatíte si na jednej spiatočnej letenke 10-20 € podľa termínu. Ako príklad vám uvádzame nasledovné termíny 10. - 12.10., 19. - 22.10. alebo 24. - 16.10.2019. Za rovnakú cenu nájdete tiež niekoľko decembrových termínov. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm.
Letenky do Macedonska

Letisko Ohrid

Z letiska v Ohride premávajú do mesta autobusy približne každú hodinu a pol a cena lístka je 200 macedónskych denárov (3,20€). Určite môžete využiť služby miestnych taxi, ktoré vychádzajú do centra Ohridu asi na 500 MAD (8€). Pred každou cestou je potrebné byť opatrný a cenu si vopred dohodnúť. Orientačné ceny do jednotlivých destinácií nájdete na stránke letiska. Viac informácií o Ohride nájdete tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Ochrid


Zľavy

Nákupom letenky cez nás, máte automaticky zľavu 15% a ak by ste pobytom v zahraničí chceli potešiť niekoho blízkeho, vytvoríme Vám darčekovú poukážku v hodnote od 20 - 50€.


Budeme sa na Vás tešiť aj na našom instagrame a facebooku, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.
Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od