fbpx

Najlacnejšie letenky do Valencie

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Wizz Air nájdete lacné spiatočné letenky do španielskej Valencie. Spiatočná letenka z Viedne do Valencie na jesenné termíny za 20€. V ponuke sú rôzne dlhé pobyty, navyše veľa ďalších termínov má cenu vzššiu iba o 5€. Cena platí výhradne pre členov klubu WDC, ostatní si priplatia 20€. Klub WDC vychádza 30€, pokiaľ letíte aspoň dvaja, tak sa vyplatí kúpiť členstvo v klube, čo vám zabezpečí lietať za ceny klubu WDC po celý rok.
Letenky do Valencie

Ako do Viedne

Na letisko do Viedne vás dopraví najpohodlnejšie autobusy RegioJet alebo Flixbus, ktoré jazdia priamo na letisko niekoľko krát denne. Cestovať môžete do centra mesta vlakom a na letisko sa presuniete prímestským vlakom.

Valencia

Valencia je tretím najväčším španielskym mestom. Do centra sa najpohodlnejšie presuniete metrom, ktoré pravidelne premáva priamo z letiska. Linky č. 5 a 3 odchádzajú z letiska každých 8 minút a do centra Vás dopravia za 20 minút. Lístok Vás vyjde na 3,90€ + 1€ za vydanie lístka. Môžete si tiež zvoliť lístok v podobe plastovej kartičky, ktorá Vás bude stáť 2€. Lacnejšie sa do centra dopravíte Metrobusom, ktorý odchádza z letiska každú polhodinu a do centra Vás dopraví asi za 35 minút. Lístok stojí 1,45€.

Budeme sa na Vás tešiť aj na našom instagrame a facebooku, kde Vás budeme aktuálne informovať o tých najvýhodnejších ponukách.
Teraz je to už len na Vás, kde zastavíte glóbus. My sa postaráme o to, aby ste sa tam dostali za tú najvýhodnejšiu cenu.
Eva Lužná
Copyright © ZLAVNENELETENKY.SK Všetky práva vyhradené.
Vytvorené od